• Gaja Krem Odświeżający
 • Gaja Krem Odświeżający
 • Gaja Krem Odświeżający

Gaja Krem Odświeżający

39,99 zł
|
50 ml

Stworzony dla oceanicznego odświeżenia i pielęgnacji cery dzięki specjalnym właściwościom tonizującym kremu. Krem odświeżający poprawia ogólną kondycję skóry poszarzałej, nadając jej zdrowy i wypoczęty wygląd. 

 

Ikona Dostępność: tak

Ikona Wysyłka w: 24 godziny

 Płatność kartą: takIkona

  Ikona Zapytaj o produkt

  Image
  Prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka

  Prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka

  Autorka receptury

  To dzięki wiedzy prof. Chojnackiej powstały kremy z algami. Pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w biotechnologii. Nagradzana za odkrycie nowej metody praktycznego wykorzystania oczyszczających właściwości mikroskopijnych alg. Autorka ponad 400 szeroko cytowanych w świecie biotechnologii artykułów i prac naukowych.

  Dowiedz się więcej

   

  Skuteczność gwarantowana naukowo

  Wyniki badań95% badanych miało wyraźne i bardzo wyraźne odczucie zmniejszenia szorstkości skóry już po pierwszym użyciu

  Nawet 95% badanych potwierdziło deklarowane działanie kremu odświeżającego*

  • Już po pierwszym zastosowaniu 100% badanych miało zauważalne, wyraźne i bardzo wyraźne odczucie zmiękczenia naskórka.

  • Już po pierwszym zastosowaniu 95% badanych miało wyraźne i bardzo wyraźne odczucie zmniejszenia szorstkości i wygładzenia skóry.

  • Po miesiącu testów 95% badanych miało zauważalne, wyraźne i bardzo wyraźne odczucie poprawy jędrności i elastyczności, a także wyraźnego wygładzenia cery.

  Dowiedz się więcej

   

   

   

  *Badania aplikacyjne i aparaturowe ITA-TEST, luty 2020 r.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  🌞Dobry Dzień Wszystkim!🌞 ⠀ ⠀ Produkty oparte na naturalnych składnikach niezwykle mnie inspirują - przypominają o tym, z jaką czułością troszczy się o nas Matka Natura. 🌍😊 Inspiracje z Natury czerpie marka 🌱Gaja🌱, która organizując #GajaWielkieTestowanie dała mi szansę na zapoznanie się z kosmetykami, dzięki którym jestem #pięknaznatury. 😉 ⠀ ⠀ Dzisiaj przynoszę Wan podarek w postaci recenzji 🌿 Odświeżającego Algowego kremu ze spiruliną🌿. Podarek ładnie opakowany, ale przede wszystkim z cenną zawartością. 😉 ⠀ Chyba każdy lubi rozpakowywać prezenty, więc przejdźmy już do tej arcyprzyjemnej czynności. 😃 ⠀ ⠀ 🌞Co to?🌞 ⠀ Krem intensywnie odświeżający i pielęgnujący cerę dzięki specjalnym właściwościom tonizującym. ⠀ ⠀ 🌞Cel: poprawa ogólnej kondycji skóry szarej i zmęczonej, nadanie jej zdrowego i wypoczętego wyglądu. ⠀ ⠀ 🌞Główne składniki: stężony ekstrakt ze spiruliny, oleje z: orzechów laskowych, pestek moreli, nasion malin, pestek dzikiej róży. ⠀ ⠀ 🌞Stosowanie: nakładamy go na czystą i suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu. Ja używałam go rano i wieczorem (póki co przez tydzień). ⠀ ⠀ 👍👍Plusy: ⠀ 🔸wartościowy naturalny skład 🔸poręczna butelka z praktycznym i higienicznym dozownikiem w postaci pompki ⠀ 🔸konsystencja dość gęsta, ale lejąca się; krem wchłania się przyzwoicie 🔸zdecydowanie widoczny efekt zdrowego rozświetlenia cery🔸natychmiastowy efekt zmiękczenia skóry🔸nie spowodował zaczerwienień 🔸produkt polskiej marki. ☺ ⠀ ⠀ 👎👎Minusy: ⠀ 🔹pozostawia delikatny tłusty film na skórze i przez to mój ulubiony podkład trzyma się na skórze gorzej niż to miało miejsce w przypadku kremu dla skóry wrażliwej, m.in. zbiera mi się w bruzdach nosowo-wargowych 🔹po okresie zdecydowanie zmniejszonej reaktywności skóry, moja cera w trakcie stosowania tego kremu troszkę się uaktywniła, pojawiło się więcej wyprysków. ⠀ ⠀ Porównując oba produkty od @kosmetykigaja , które miałam przyjemność testować, moja skóra nawiązała lepszą relację z 🌱Algowym kremem ze spiruliną dla skóry wrażliwej🌱. ⠀ ⠀ Na stronie internetowej 🔴www.kosmetykigaja.pl🔴 zasięgnięcie dodatkowych informacji na temat produktów tej marki. ⠀ ---------- ⠀ #recenzjakosmetyczna #testowaniekosmetykow

  Post udostępniony przez Daria Frisch (@fri.da.lis)