Gaja - Piękna z natury

Gaja powstała, by dzielić się siłą czerpaną z natury. Moc naturalnych składników w połączeniu z czystą technologią i pasją młodego zespołu, sprawia że z Gają codzienna pielęgnacja to coś więcej niż tylko rutyna. To rytuał opieki i troski, by wydobyć naturalne piękno. Wierzymy, że każda z nas jest piękna z natury. Gaja powstała, by pozwolić temu pięknu błyszczeć. Bez rujnowania portmonetki.

Podstawą skuteczności Gai są receptury autorstwa prof. Katarzyny Chojnackiej* z Wrocławia, która dzieli się swoją wiedzą z zakresu biologii, chemii i czystych technologii, które pozwalają wydobywać ekstrakty o wysokim stężeniu, bez utraty właściwości składników aktywnych i wolne od zanieczyszczeń.

Stawiamy na proste i klarowne receptury, pozbawione kontrowersyjnych składników. Opieramy się na naturalnych składnikach – głównie na nierafinowanych, tłoczonych na zimno z owoców natury olejach i stężonym ekstrakcie ze spirulina platensis.

Marka powstała w 2017 r., gdy grupa młodych pasjonatów zdrowego, ekologicznego stylu życia – dziś zespół Gai – spotkała na swojej drodze wiedzę i doświadczenie prof. Katarzyny Chojnackiej. Połączyła nas wspólna idea, że wiedzą i dobrym pomysłem na wydobywanie siły z natury po prostu trzeba się dzielić.


*Prof. dr hab. Katarzyna Chojnacka – kierowniczka laboratorium na renomowanej uczelni technicznej. Specjalizuje się w technologii chemicznej. Wyróżniona Medalem Młodego Uczonego w 2008 r. za odkrycie nowej metody praktycznego wykorzystania mikroalg. Autorka wielu cytowanych artykułów i prac naukowych. Od 2018 r. współpracuje z Gają, czego skutkiem jest nowa seria Algowych kremów ze spiruliną.