Gaja - Piękna z natury

Gaja - Piękna z natury

Gaja powstała, by dzielić się siłą czerpaną z natury. Moc naturalnych składników w połączeniu z czystą technologią sprawia że z Gają codzienna pielęgnacja to rytuał wydobywania naturalnego piękna. Wierzymy, że każda z nas jest piękna z natury. Gaja powstała, by pozwolić temu pięknu błyszczeć.

Podstawą skuteczności Gai są receptury autorstwa prof. Katarzyny Chojnackiej* z Wrocławia, która dzieli się swoją wiedzą z zakresu biologii, chemii i czystych technologii, które pozwalają wydobywać ekstrakty o wysokim stężeniu, bez utraty właściwości składników aktywnych i wolne od zanieczyszczeń.

Stawiamy na proste i klarowne receptury, pozbawione kontrowersyjnych składników. Opieramy się na naturalnych składnikach – głównie na nierafinowanych, tłoczonych na zimno z owoców natury olejach i stężonym ekstrakcie ze spirulina platensis.

Marka powstała w 2017 r., gdy grupa młodych pasjonatów zdrowego, ekologicznego stylu życia – dziś zespół Gai – spotkała na swojej drodze wiedzę i doświadczenie prof. Katarzyny Chojnackiej. Połączyła nas wspólna idea, że wiedzą i dobrym pomysłem na wydobywanie siły z natury po prostu trzeba się dzielić.


*Prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka – Pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w biotechnologii. Nagradzana za odkrycie nowej metody praktycznego wykorzystania oczyszczających właściwości alg. Autorka wielu cytowanych artykułów i prac naukowych. Czytaj więcej.